Haber

‘Bilişim 500 Araştırması’ başvuruları uzatıldı

İSTANBUL (İGFA) – M2S Araştırma şirketi tarafından organize edilmektedir. Bu yıl 24’üncüsü gerçekleştirilecek olan ve 2023 yılının mottosu “Yeni Yüzyılımızda Daha İleri” olarak belirlenen araştırmada, Türkiye’nin en büyük 500 bilişim şirketi 4 ana kategori ve alt kategori bazında sıralanacak. .

Sektörün büyük bir heyecanla beklediği araştırma sonuçları 9 Ağustos 2023 tarihinde düzenlenecek ödül töreninde açıklanacak.

Bilişim bölümünün nabzını tutan, sektörün bugünü ve geleceğinin konuşulduğu araştırma kapsamında bu yıl girişimciler ve yatırımcılar “Yeni Yüzyılımızda İleri – İleri” mottosu ile karşımıza çıkacak. Cumhuriyetin 100. yılını kutlayacağımız bu yıl Türkiye’nin dört bir yanından teknoloji atılımları Bilişim 500’ün gündeminde olacak.

BTHABER Şirketler Kümesi Başkanı Murat Göçe, Bilişim 500 araştırmasının 24 yıldır kesintisiz veri aktardığını, bunun ülkemizin teknoloji gündemine, kısa ve uzun vadeli planlarına büyük katkı sağlayacağını belirterek; “Firmaların listelere girmek için gösterdiği yoğun ilgiden çok memnunuz. Bu da ülkemizdeki teknoloji yatırımlarının her geçen gün arttığının bir göstergesidir. Küresel rekabetin yoğunluğuna baktığımızda bilişim alanında teknolojilerin gelişmesi ve her alanda birçok yönden kullanılmaya başlanması, rekabette ülkemizi hiç şüphesiz ileri taşıyacaktır. Geçmiş yıllardaki bilişim ihracatını incelediğimizde Türkiye’nin yol kat ettiğini görüyoruz. Bu ilerleme, bilişim şirketlerinin yenilikçi ve kararlı girişimlerde hatasız olmasının ne kadar kritik bir değer taşıdığını bizlere kanıtlıyor.”

Araştırmanın Bilişim 500 resmi sitesine başvurular www.bilisim500.comyapılmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu