Haber

Muharrem İnce: “Altı masa karıştı, 6 günde dağılırlar”

Vatan Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Altı masa karıştı. Birileri Türklüğü kaldırıyor, birileri tarikatların önünü açıyor. Bunlarla bu iş olmaz, 6 günde dağılırlar. Bir önerim var, altılı masaya önerim; bir an önce adayların ortaya çıkması gerektiğini düşünüyorum.” .

Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Düzce ziyaretinin ardından Bolu’daki esnafı ziyaret etti. İzzet Baysal Caddesi boyunca esnaflara ‘hayırlı işler’ dileyen İnce, daha sonra vatandaşlarla sohbet etti. İnce, seçim tarihinin açıklanmasının ardından Bolu’dan cumhurbaşkanı adaylarına seslendi.

“Adaylar bir an önce ortaya çıkmalı”

Bir an önce cumhurbaşkanı adaylarının ortaya çıkması gerektiğini vurgulayan Muharrem İnce, “Seçim tarihi 14 Mayıs olarak belirlendi. Siyasi partilerin aday göstereceği adaylar olacak. 100 bin imza Bir teklifim var, benim önerim bir an önce altılar masasına “51 gün kala beni aday gösterdiler. 13 ile gidemedim, ulaşamadım. Zaman yeterli değildi. Büyük semtlerin hiçbirine gidemedim. Bir an önce adayların ortaya çıkması gerektiğini düşünüyorum. Seçime yaklaşık 115 gün var” dedi.

“Hepsine meydan okuma diyorum”

Seçimlerde sadece milletin vicdanına güvenmek istediklerini belirten İnce, “Bir teklifim daha var, cumhurbaşkanı adayı olmak isteyenler televizyonda milletin önünde tartışsınlar. Ekonomiyi konuşsunlar.” Mültecileri konuşsunlar, tarımı konuşsunlar, dış politikayı konuşsunlar, eğitimi konuşsunlar. Bolu’dan tüm cumhurbaşkanı adaylarına açığım. istediğin tv kanalında millet karar versin.Yani medyanın bir kısmı iktidara geldi, bir kısmı muhalefet.Bize yer yok.Medyada yer yok.Hazine parası yok. Şimdi hazineden milyonları alacaklar belediyeler var biz sadece milletimizin vicdanına güvenelim istiyoruz tüm cumhurbaşkanı adaylarını televizyonda tartışmaya davet ediyorum kaçacak bir şey yok gençlerin umutlarını nasıl tutacağız Mağazayı nasıl yapacağız? gülümseme mi? Tarımı nasıl yeniden ayağa kaldıracağız? Bu mültecileri nasıl göndereceğiz? Bütün cumhurbaşkanı adayları konuşsun, halk dinlesin ve kararını versin. Hepsini güçlü bir meydan okuma olarak adlandırıyorum” dedi.

“Altılı masa karıştı, 6 günde dağılırlar”

Altılı masanın kafası karıştığını ifade eden İnce, “Biri Türklüğü ortadan kaldırıyor, biri mezheplerin önünü açıyor. Bunlarla bu iş olmaz. Biri İstanbul Sözleşmesi’ni kabul eder, biri etmez. Biri Libya’ya evet diyor. Bill diğeri hayır 6 günde dağılırlar o yüzden biz diyoruz ki ne Cumhuriyet ne Millet tek yol Vatan Vatan Vatan Partisi olarak biz Türkiye’yi sokak sokak gönüllülerin gücüyle geziyoruz. Hazine parası olmadan, belediye parası olmadan, müteahhit parası olmadan, Demirel ile Ecevit tartışıyorduk, dinliyorduk, Mesut Yılmaz ve Tansu Çiller tartışıyorduk, dinliyorduk, kararlarımızı ona göre alıyorduk. . Onları televizyonda tartışmaya davet ediyorum” dedi.

“Kemal Kılıçdaroğlu beni etkileyemez”

İnce’nin açıklamalarının ardından konuşan Şerafettin Yücer isimli vatandaş, “Muharrem İnce’nin açıklamaları çok etkileyici. Kısa konuşması beni çok etkiliyor. Kemal Kılıçdaroğlu beni etkileyemez. Ben 63 yaşında emekliyim bu adamın 3 dakikalık konuşması” dedi. orası beni etkiledi.” verilmiş. – BÖLÜNMÜŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu