Haber

AK Parti’nin Muş Belediye Başkanlığına aday gösterdiği Feryat Asya için karşılama programı düzenlendi.

AK Parti’nin Muş Belediye Başkanlığına aday gösterdiği Feryat Asya için karşılama programı düzenlendi.

AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve AK Parti İl Başkanı Melik Emre ile birlikte Muş Alparslan Havalimanı’na gelen Asya, daha sonra konvoy eşliğinde öğretmenin evine gitti.

Burada gerçekleştirilen programda konuşan Asya, kendisine bir kez daha onurlu bir görev emanet eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür etti.

Şehirde bulundukları süre içerisinde değerli hizmetlere imza attıklarını belirten Asya, şöyle konuştu:

“Altyapısı, üst yapısı, yüzbinlerce metrekare yeşil alanıyla şehrimizi bir medeniyetler şehri haline getirmeye çalıştık. Belediyenin desteğiyle temiz ve ekonomik halk ekmek fabrikaları açtık, meydanlar oluşturduk. Ortasını açtık. -şehir içi otobüs terminali. Bir kültür şehri kurmayı hedefledik. Evinde ders çalışma imkanı olmayanlar için Bilgi Yurtlarında öğrencilerimizin sessiz bir ortamda eğitim görmelerini sağladık. Şehrimizi ayırmadık. ‘Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş olamazsınız’ diyen Peygamber Efendimiz’in ümmeti. Bu coğrafya sevgi tohumlarını eken Mevlana’nın mekanıdır. 10 yıldır bizi birleştirecek davranışlardan sapmadık. Kocaman bir aile olduk. Kardeşliğimiz bizimdir. “Şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz.” huzurun ve güvenin şehri.”

AK Parti Muş Milletvekili Şimşek, AK Parti’nin her zaman verdiği sözleri yerine getirdiğini belirtti.

Şimşek, “Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yeniden belediye başkanlığı adaylığı Feryat Asya’ya verildi. Ustalık dönemini tamamlamasını istedi. 5 ilçe, 17 belde, 400’e yakın köy ve 132 mezrayla el ele vereceğiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde kulluk kervanına devam ediyoruz.” söz konusu.

Asya daha sonra tebrikleri kabul etti ve kendisini karşılamaya gelenlerle buluştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu